درباره ما

داستان شروع ما

شرکت تولیدی ادوات زراعت محور زنجان فعالیت خود را در سال ۸۰ با محوریت تولید انواع کارنده های کشاورزی شروع کرد و در ادامه در سال ۹۰ توانست کارنده هایی با استاندارد جهانی تولید و روانه بازار کند.

زراعت محور در حال حاظر یکی از تولید کننده های مهم در سطح کشور بوده که با تولید انواع سمپاش های توربولاینر ، انواع کارنده ها ، انواع خطی کار ها و … توانسته نیاز کشاورزان را تامین نماید.

فعالیت ما

شرکت تولیدی ادوات زراعت محور زنجان، با تولید کارنده‌های کشاورزی و رعایت استانداردهای جهانی، به عنوان یکی از برترین تولیدکنندگان ادوات زراعت شناخته شده است.

با محصولاتی مانند سمپاش‌های توربولاینر و خطوط کاری متنوع، زراعت محور نیازهای کشاورزان را با کیفیت بالا و مطابق استانداردهای جهانی تامین می‌کند.

تعداد کارمنان

تعداد کارمنان

+۳۰ کارمند

میزان رضایتمندی

میزان رضایتمندی

+۹۵ رضایت

محصولات تولید شده

محصولات تولید شده

+۳۰ نوع محصول

تیم زراعت محور

باقر اسماعیلی

مدیر عامل

متن سربرگ

متن سربرگ

متن سربرگ

متن سربرگ

متن سربرگ

متن سربرگ

متن سربرگ خود را وارد کنید

در حاشیهٔ شهر، جایی که نور نمی‌تابد و سکوت پرفروغی حاکم است، یک راهرو باریک قیری به طول می‌انجامد. این محلهٔ مخفی و مرموز در پیچ و تاب خود، دنیایی دیگر را پنهان کرده است. در همین جایی، رستورانی کوچک با نام “عزیمت” قرار دارد.

در “عزیمت” همه چیز عوضی است. هنگام ورود به داخل، دیداری غیرمعمول با شما به رقص در می‌آورد. دیوارها با رنگ‌های تابان و طرح‌های هنری فراوان تزئین شده‌اند. میزها با رومیزی شیشه‌ای و صندلی‌ها با پارچه‌های ضدعرق مجهز شده‌اند. لوازم تزیینی متفاوتی از جمله چراغ‌های سقفی متقاطع، نقاشی‌های خلاقانه روی دیوارها و ترکیب هنری از الماس روی میزها وجود دارد.

موسیقی جذاب و آهنگ‌های متنوعی از تمامی گوشه‌ها بیرون می‌جوشد. عروسک‌ها و تمثال‌های هنری در سراسر رستوران پخش شده‌اند، ایجاد کنندهٔ یک اتمسفر سحرآمیز و خلق و خو کنندهٔ یک روحیهٔ فراموش نشدنی.

منوی “عزیمت” نیز به همین صورت منحصربه‌فرد است. غذاهای خارق‌العاده و خلاقانه با طعمی بی‌نظیر در این رستوران سرو می‌شوند. نکته‌ای که توجه‌تان را جلب می‌کند، روش تقدیم غذا است. پیش‌غذاهایی با نمایش‌های جذاب، غذاهای اصلی با طرح‌های هنری روی سطح دیگری از میز و دسرهایی با شیرینی‌های موزاییکی رنگارنگ، همه مواد اولیه را به یک صورت خیره‌کننده به نمایش می‌گذارند.

زمانی که شما در “عزیمت” هستید، دنیای بیرون فراموش می‌شود. همهٔ استرس و نگرانی‌ها آنجا پشت سر می‌مانند و شما در میان عوالم رنگارنگ، هنر و شادمانی قرار می‌گیرید. تجربهٔ منحصربه‌فرد و سحرآمیز “عزیمت” ضمن لذت بردن از غذاهای خوشمزه، به شما خلق یک خاطرهٔ فرام